Eskişehir Karton Çanta İmalatı

Eskişehir Karton Çanta İmalatı Karton çantalar günümüzde genellikle reklam amaçlı kullanılan fakat reklam amacı gütmeden baskısız olarak da üretimi yapılabilen, kullanımı rahat ve görünümü şık olan çantalardır. Kartondan üretilen ve plastik torbalara göre dayanıklı olan bu çantalar, geri dönüşüm olanakları nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir.

Eskişehir Karton Çanta İmalatı Karton Çanta Baskı Nedir?

Karton çantalarda tasarım isteğe göre şekillenmektedir. En sık kullanılan karton çanta çeşitleri; dik, yatay, körüklü ve körüksüz modellerdir.Eskişehir Karton Çanta İmalatı   Karton çanta üretiminde kalın gramaj kâğıtları kullanılmaktadır. Bunun nedeni çantanın daha dayanıklı olmasını sağlamaktır. Amerikan Bristol, kroma karton, kraft ve kuşe kâğıt kullanılarak karton çanta imalatı yapılmaktadır.

Eskişehir Karton Çanta İmalatı Amerikan Bristol karton çantalarda firmalar tarafından en çok tercih edilen karton türüdür. Amerikan Bristol’ün bir yüzü mat bir yüzü parlaktır. Dayanıklılığı yüksek bir karton türü olmakla birlikte sert olması, ön ve arka tarafının beyaz oluşu sebebiyle matbaalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kraft karton gri renkli, geri dönüşümle elde edilen bir türdür. Bu nedenle maliyet bakımından düşük ve çevrecidir.  Kroma kartonlar fiyat bakımından en uygun karton çeşididir. Bunun nedeni baskı yüzeyinin beyaz, iç kısmının ise gri olmasıdır. Kuşe karton ise mat ve parlak olmak üzere iki türe ayrılır.
Karton çantalar üzerine dilenilen baskılar uygulanmaktadır. Böylece çantalar her amaca uygun hale getirilebilir. Karton çantalar tamamen zevklere göre şekillenmekte ve uzun vadeli olarak kullanılmaktadır.

Neden Karton Çantacım?

Karton çanta seçerken, malzemenin kalitesine önem vermek gerekmektedir. Tasarım ve malzeme kaliteli olmalıdır. Bizler Karton Çantacım ekibi olarak matbaa sektöründeki yılların verdiği bilgi ve birikimi çantalarımızda kullanmaktayız. Seçtiğiniz modelleri sizin istek ve beklentilerinize uygun hale getirirken hedeflediğimiz kaliteden ödün vermeden ilerlemekteyiz.

Karton Çantacım ile Benzersiz Deneyim Eskişehir Karton Çanta İmalatı

Plastik poşet kullanımının doğaya verdiği zararı göz önüne aldığımızda karton çanta kullanımının ne derece önemli olduğunu hatırlatmak isteriz. Eskişehir Karton Çanta İmalatı  Bizler Karton Çantacım olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerle hem doğaya katkı sağlamayı hem de sizlere kaliteyi ulaştırmayı hedeflemekteyiz.
Karton çantaların üzerine dilediğiniz baskıyı hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz.Eskişehir Karton Çanta İmalatı Ürünlerimize sahip olarak benzersiz bir deneyim yaşamak için bize ulaşın. Size en uygun modeli üretelim.

 

Paylaş