HAKKIMIZDA

Firmamız Karton Çantacım amaç edindiği hedefleri gerçekleştirmek ve sektöre uygun olan kaliteli ve etkin hizmeti sunmak için Ankara’da kurulmuştur. Firma olarak 15 yıllıkmatbaa tecrübemizi karton baskı çanta alanında da sürdürmekte olup, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması ve kalite sürekliliğini sağlamak amacıyla çalışmalarımıza kendimizi geliştirerek ve hep daha iyisini ortaya koymayı hedefleyerek devam ediyoruz.  
Genel merkezimiz Ankara’da olmak üzere Türkiye’nin tüm ilçe ve şehirlerine hizmet vermekteyiz. Ankara merkezli, ulusal bir firma olma hedefini amaçlayan, Karton Çantacım, dünya kalite standartları çerçevesinde ürünlerini sizlere sunmaktadır. Size daha iyisini sunmak için var gücümüzle çalışmakta ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak, yılların bilgi ve birikimini ürünlerimizde kullanmaktayız.


Karton Çantacım olarak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti esasıyla; dinamizm, teknolojiye uygunluk ve uzmanlaşmanın bir arada bulunduğu ilkeler bütününe uygun bir düşünce biçimine sahip olarak ilerlemekteyiz.

Ürünlerimiz; küçük, büyük ve orta boy karton çantalar, gömlek ve hediye kutularıdır. Dilediğiniz baskılar yine dilediğiniz boylarda size özel olarak hazırlanır ve tarafınıza gönderilir.